piątek, 30 grudnia 2011

Przyjaźń i moja wirtualna "siostrzyczka"

Cześć, pijąc herbatę naszła mnie wena napisania postu na temat przyjaźni. Większa część ludzi uważa, że ma prawdziwych przyjaciół, lecz nie u wszystkich tak jest. Oczywiście "przyjaźń" każdy odbiera inaczej. Dla jednych to wspólne zakupy i sesje zdjęciowe, dla jednych, to wspólne milczenie, dla innych - plotkowanie. Sama osobiście nie mam takiej najlepszej przyjaciółki, mam dużo przyjaciółek, z którymi spędzam większość czasu, mam z nimi mnóstwo tematów do rozmów, jednak nie raz się na nich zawiodłam. Czym dla mnie jest przyjaźń? Podstawą przyjaźni dla mnie jest zaufanie i szczerość. Trzeba ufać przyjaciółce i nie zdradzać jej sekretów. Ta osoba powinna być doradcą, dobrym rozmówcą, a czasem poprostu powinna przebywać razem, gdy przeżywasz trudny okres w życiu. Powinna wysłuchać, a nie tak, że tylko opowiada, to co jest ważne dla niej. Być może wydaje się, że wymagam zbyt dużo od przyjaźni, ale chyba to są najważniejsze rzeczy? Niestety nie wszyscy potrafią i chcą spełniać takie warunki, chyba dlatego nie mam najlepszej przyjaciółki. Sama staram się taką być.
Na szczęście mam wirtualną "siostrzyczkę". Obcujemy chyba już 3-4 lata przez skype. Ona mieszka w Polsce, ja na Litwie. Rozmawiamy prawie codziennie. Właśnie dzisiaj otrzymałam od Niej już drugi list! Wkładamy tam małeńki upominki i prezenciki. A jak zapoznałyśmy się? Gdy zapoznałyśmy się to miałyśmy około 11 lat, grałyśmy w grę Panfu, właśnie przez nią wymieniłyśmy się kontaktami i teraz jestem bardzo wdzięczna tej grze.
Pozdrowienia dla mojej "siostrzyczki"!


Opowiedźcie teraz o swoich przyjacielach, bardzo chciałabym się dowiedzieć co dla Was znaczy przyjaźń.

2 komentarze:

  1. Odnosząc się do twoich wymagań w stosunku do najlepszej przyjaciółki mam takie samo zdanie. I ja też bardzo wdzięczna jestem tej grze, która nas razem zapoznała :) Cieszę się, że nasza przyjaźń przetrwała, gdyż inni gadają przez ok. 3 dni i dalej nic. KONIEC. Jestem bardzo szczęśliwa, że mam taką wirtualną siostrzyczkę :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Thankѕ fοr finally talκіng аbout > "Przyjaź� i moja wirtualna "siostrzyczkа"" < Liked it!
    Here is my homepage - eis Rabatt November 13

    OdpowiedzUsuń

Uwielbiam czytać Wasze komentarze!
Dziękuję za każdy, bo 1 komentarz - większy uśmiech na mojej twarzy.
Jeżeli komentujesz, to postaram się odwdzięczyć tym samym :)

NIE PROŚCIE o obserwowanie Waszych blogów, obserwuję wyłącznie te, które sama chcę.